خرید از آمازون در بلک فرایدی با آی مازون

بلک فرایدی یا جمعه سیاه

بلک فرایدی یا جمعه سیاه, آخرین جمعه سال میلادی است که فروشگاه ها و تولید کنندگان محصولات سال گذشته خود را با حداقل سود یا در برخی موارد با قیمت تمام شده کالای خود را بفروش میرسانند. جمعه سیاه ابتدا از آمریکا شروع شد و بعد از مدتی به کل دنیا منتقل شد و فروشگاه های حضوری و غیر حضوری از این مورد برای فروش کالاهای خود استفاده کردند.خرید از آمازون

بلک فرایدی امسال(۲۰۲۰) متفاوت تر با سالهای گذشته برگذار شد! امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا (covid-19) برند های و شرکت ها حراجی خود را بصورت اینترنتی برگذار کردند و بسیار متفاوت تر از سال های دیگر برگذار شد.

البته فروش اینترنتی در بلک فرایدی به سایت های خارجی و بین المللی مربوط نبوده و بسیاری از سایت های ایرانی نیز فروش جمعه سایه خود را بصورت اینترنتی برگذار کردند. اجناس و کالاهای خود را به صورت غیر حضوری به مشتریان خود تحویل دادند.

فروش محصولات آمازون در جمعه سیاه توسط آی مازون

در آی مازون هم امسال با تخفیف های شگفت انگیز آمازون همراه کاربران خوبمان بودیم و بش از ۱۰۰۰ سفارش را ثبت کردیم و در حال پردازش و ارسال آن ها به ایران هستیم!

میزان خرید از آمازون توسط کاربران به شکل قابل توجهی از طریق سایت آی مازون انجام شد و حدود یک سوم این سفارشات از طریق پیج اینستاگرام ما به ثبت رسیده است.

محصولات و کالاهای که کاربران سفارش داده بودند اکثر تحویل فوری بودند!

تحویل فوری سفارشاتی هستند که توسط آمازون حداکثر طی یک الی دو روز کاری به مشتری های خود تحویل میدهد.

مابقیه سفارشات معمولا در بازه ۷ الی ۱۰ روزه به دست ما رسیدند. به دلیل حجم سفارشات بالا و تلاش شبانه روزی همکاران سفارشاتی که به دست ما میرسیدند حداکثر بعد از ۲ روز کاری به ایران ارسال میشدند. همکاران ایران بعد از پردازش کالا ها و دسته بندی آن ها براساس شهرهای که باید سفارش برای آن ها ارسال میشد بعد از ۱ روز کاری سفارشات را به آدرس های مشتریان عزیز ارسال میکردند.

رضایتمندی و زمان تحویل کالا

حداکثر زمان تحویل برای سفارشات فوری به دست مشتریان ۷ روز بوده و برای سفارشات غیر فوری حداکثر ۲۰ روز بوده.

میزان رضایت مشتریان و ارایه فاکتور رسمی از آمازون به مشتریان باعث رضایتمندی ۹۰ درصدی برای ما شده است و این را مایه افتخار خود میدانیم که اینگونه مشتریان به ما اعتماد کردند!

درصورتیکه تابحال با آی مازون خریدی انجام نداده اید به شما پیشنهاد میکنم برای آشنایی با آی مازون این مقاله را مطالعه کنید و به سایت ما سربزنید.

درباره‌ی iymazonAdmin

همچنین ببینید

معروفترین استیمرهای جهان

استیمرها و معروفترین استیمرهای جهان

اگر از طرفداران حوزه بازی و گیمینگ هستید احتمالا با واژه استیمر آشنا هستید. در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *