خرید لوازم آرایشی برند از آمازون

خرید لوازم آرایشی برند از آمازون در سایت آی مازون را به شما توصیه میکنم چرا که:

تفاوت جنس اصل و غیر اصل

همان طور که میدانید و ضرب المثل معروف ما ایرانی ها هر ارزونی به دلیل نیست و هر گرونی بی حکمت نیست!

البته هر گرانی هم دلیل بر اصل بودن جنس نمیشود! ممکن است کالایی با کیفیت high copy را به عنوان جنس برند و اصل به شما بفرروش برسانند و شما متوجه نشید! حتی ممکن است جنس کاملا اصل را قیمت خیلی پایین خریداری کنید! چطور ممکن است؟

در برخی موارد برندها و فروشگاه های بزرگ تخفیف های خیلی زیادی بر روی اجناس خود بگذارند. دلیل این اقدام چند مورد میتواند باشد:

  1. تاریخ انقضای اجناس نزدیک است و آن ها را با قیمت پایین حتی بدون سود یه مشتریان خود به فروش میرسانند. چرا که اگر این کار را نکند اگر سود نکنند حداقل از ضرر جلوگیری میکنند.
  2. سال ساخت آنها: یعنی اجناس مربوط به سال ۲۰۲۰ هستند و وارد سال ۲۰۲۱ میشوند برای اینکه انبار های خود را برای اجناس جدید خالی کنند این اقدامات را انجام میدهند.

برند های مختلفی در سایت آمازون موجود می باشد که نمونه ای از آن ها را در زیر برای نمایش میدهیم. اما این نکته را تجوه داشته باشید هر برند وهر محصول و هر قیمتی را در آمازون میتوانید پیدا کنید!

این برند ها جزو معروف ترین برندهای لوازم آرایشی و پر فروش ترین های آمازون هستند. شما با فیلتر های مختلف میتوانید در سایت amazon بگردید و محصول خود را انتخاب کنید.

از آنجایی که حدود یک سال است که کرونا بازار و کسب و کارها را دچار تلاطم کرده اما فروش اینترنتی و خرید محصولات بصورت غیر حضوری چندین برابر شده و اکثر مردم خرید های خود را بصورت غیرحضوری و اینترتی انجام میدهند.

همانطور که در تصور بالا مشاهده میکنید amazon محصولات پرفروش خود را به شما نمایش میدهد تا شما را ترغیب به خرید این محصولات کند و حتی در برخی از مخصولات از لیبل پیشنهاد آمازون استفاده میکند!

خریدهای اینترنتی همواره یک نگرانی برای کاربران خود به همراه دارد:

  1. دقیقا همان جنسی را که میبینم تحویل میگیرم؟
  2. چرا سفارش من به دستم نمیرسد؟
  3. ارزان تر هم میشد خرید؟

تمامی این قبیل سوالات برای همه ی ما پیش می آید اما ما در آی مازون | خرید از آمازون به شما طمینان میدهیم تا جنس اصل با حدقل قیمت تمام شده و کمترین زمان اراسل به ایران را برای شمتزیانمان داشته باشیم.

چرا که رضایت شما مشتریان برای ما بی نهایت ارزشمند است و ما به دنبال مشتری های ثابت خود میگردیم تا رضایت حداکثری آن ها را همیشه داشته باشیم. نه اینکه فقط جنس را از آمازون تحویل بگیریم بدون چک کردن سالم بودن و خط و خش داشتن!

البته این قبیل موارد بسیار نادر و کم پیش می آید اما این مورد در برخی از موارد پیش خواهد آمد.

درباره‌ی iymazonAdmin

همچنین ببینید

خرید از آمازون در ایران

نکات خرید لوازم آرایشی

ما در این مقاله می خواهیم نکات خرید لوازم آرایشی را مورد بررسی قرار داده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *