خرید کارت شبکه از آمازون

لازمه شبکه شدن دستگاه ها وجود قطعات خاصی میباشد که در کامپیوترها نصب میشود که مهمترین آن کارت شبکه میباشد که در واقع یکی از قطعات و سخت‌افزارهایی میباشد که صورت کارتی در شیارهای مادربورد کامپیوتر قرار می‌گیرد و تنوع بسیار زیادی از این قطعه هنگام “خرید کارت شبکه از آمازون” و “خرید از آمازون در ایران” قابل مشاهده است و ایرانیان برای “خرید از آمازون در ایران” نیز میتوانند اقدام نمایند.

عصر ارتباطات

بسیاری عصر حاضر را عصر ارتباطات مینامند و این دیدگاه به دلیل وجود سخت افزارها و فناوریهای مربوط به شبکه شکل گرفته است.

اگر هنوز برای “خرید کارت شبکه ” اقدام نکرده اید و هنوز نمیدانید که این قطعه دقیقا چیست بهتر است به شکل ساده بگوییم که کامپیوترها جهت اتصال به هم و استفاده از برنامه‌های هم و اشتراک برنامه‌ها و اتصال به اینترنت به سخت‌افزاری احتیاج دارند که نام آن کارت شبکه است.

نکاتی از کارت شبکه

پیش از “خرید کارت شبکه ” در نظر بگیرید که معمولا کارتهای شبکه به دو صورت wired و Wirless موجود است و منظور از کارت شبکه wired نوعی از کارتهاست که سیمی میباشد و آن را در داخل کیس نصب میکنند و به وسیله کابل اترنت و پورت RJ-45 با دیگر دستگاه‌ها متصل میشود و قابل ذکر است که کارتهای wired متنوعی در آمازون موجود است و برای “خرید از آمازون در ایران” به راحتی میتوانید اقدام نمایید.

خرید مستقیم از آمازون
خرید مستقیم از آمازون

نوع دیگری از کارتهای شبکه، Wirless یا بی‌سیم نام دارد که این کارتها در خارج از سیستم و به وسیله پورت USB به سیستم کامپیوتر وصل می‌شود و آنتن تعبیه شده روی این کارت وظیفه اتصال به دستگاه‌های دیگر به شکل بی‌سیم را مهیا می‌کند و امروزه تنوع زیادی از این کارتها هنگام “خرید کارت شبکه” موجود است و کاربران ایرانی نیز با مراجعه به سایت ‌iymazon.com میتوانند به راحتی برای “خرید از آمازون در ایران” اقدام کنند.

نکات خرید کارت شبکه

برای “خرید کارت شبکه” در نظر داشته باشید که این کارت را برای چه فعالیتی میخواهید خرید کنید و چه قابلیتهایی از آن انتظار دارید.

یگی از قابلیتهای کارتهای شبکه کانکتورها هستند که باید هنگام “خرید کارت شبکه” مورد توجه قرار بگیرند زیرا این کانکتورها هستند که برای ایجاد لینک فیزیکی بین کابل و پلاگین با بورد استفاده می‌شود. این نوع ارتباط به خصوص در نوع اترنت دیده می‌شود.

همچنین باید به نوع پورت و سرعتی که پشتیبانی میکند را مورد توجه قرار دهید.

کارتهای شبکه در آمازون

بخش دیجیتال و تجهیزات مربوط به شبکه در سایت آمازون یکی از پرطرفدارترین بخشهاست و جدیدترین محصولات را میتوانید برای “خرید از آمازون در ایران” مشاهده کنید.

کارتهای شبکه نیز از این قائده مستثنی نیستند و برای “خرید کارت شبکه” متوجه خواهید شد که جدیدترین کارتهای شبکه در این سایت چشمنوازی میکنند.

خرید مستقیم از آمازون
خرید مستقیم از آمازون

در ذیل به برخی از برندهای مطرح در زمینه کارت شبکه اشاره میکنیم:

  • TP-Link
  • StarTech
  • OKN
  • Intel
  • ASUS

ثبت سفارش و خرید کارت شبکه از آمازون

برای مشاهده محصولات بیشتر به سایت آمازون مراجعه نمایید. ثبت سفارشات خود را در آمازون ایران یعنی آی مازون انجام دهید و سفارشات خود را درب منزل تحویل بگیرید.

مشاهده مقالات بیشتر در وبلاگ آی مازون.

https://iymazon.com

درباره‌ی iymazonAdmin

همچنین ببینید

خرید مستقیم از آمازون

خرید مودم از آمازون

یکی از تجهیزاتی که امروزه باعث ایجاد ثبات در ارتباطات اینترنتی شده است و دسترسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *