خرید انواع آچار از آمازون

در این مطلب پیرامون آچار و انواع آن صحبت خواهیم کرد تا اگر قصد “خرید انواع آچار از آمازون” و خرید محصولات آمازون را دارید بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

آچار در حقیقت ابزاریست برای باز و بسته کردن پیچها است و دستهٔ دراز این ابزار اهرمی برای زیاد شدن گشتاور میباشد.

آچار

آچار در لغتنامه دهخدا به اینصورت تعریف شده است: دست‌افزار فلزی که چوب‌پنبهٔ شیشه و پیچ و مهره‌های آهنین را باز میکند.

طبق اسناد موجود قدمت این ابزار به قرن ۱۵ میلادی برمیگردد.

 

شاید شما در مواقع مختلف از آچار استفاده کنید اما آچارها دارای تنوع و کارکردهای مخصوص به خود هستند و پیش از “خرید انواع آچار از آمازون” باید اطلاعاتی کافی از کارکرد آنها داشته باشید بنابراین برای “خرید محصولات آمازون” همراه ما باشید.

 

آچارها عموما به دو دسته تقسیم میشوند:

  •  آچارهای ماده که این نوع آچارها دارای یک سوکت میباشد که اطراف نقطه مورد نظر را احاطه میکند.
  •  ‏اچارهای نر تقریبا مشابه سر پیچ گوشتی میباشد که بسته به نوع آچار دارای شکل مختلفی میباشد.

هنگام “خرید انواع آچار از آمازون” در نظر داشته باشید که بهترین نوع آچارها از جنس کروم وانادیوم ساخته میشوند و از آن جا که پیچ و مهره ها در سایزهای مختلفی ساخته میشوند،‌ آچارها هم در اندازه‌های متناسب با آن‌ها طراحی و تولید میشوند و شما برای “خرید انواع آچار از آمازون” به راحتی میتوانید از طریق آی مازون اقدام کنید.

از انواع آچارها میتون به موارد زیر اشاره کرد:

آچار ترکیبی:

این آچارها در حقیقت ترکیبی از دو نوع آچار تخت و آچار رینگی میباشد و کاربردهای زیادی در فعالیت افراد و تعمیرکاران دارد و یکی از انتخابهای شما هنگام “خرید انواع آچار از آمازون” همین مدل میتواند باشد.

خرید از آمازون در ایران
خرید از آمازون در ایران

آچار بکس:

این مدل آچار در قسمت انتهایی خود یک قسمت استوانه‌ای قرار گرفته که  با شکل‌ها و اندازه‌های مختلف تولید میشوند. بنابراین با داشتن فقط یک دسته و تعدادی سری آچار میتوان از آن برای باز کردن اندازه‌های مختلف پیچ استفاه کرد تا لازم نباشد یک مجموعه ابزار را برای هر کاری با خودمان جا به جا کنیم.

این مدل باعث راحتی زیادی گردیده است و انتخاب خوبی برای افراد فنی در هنگام “خرید محصولات آمازون” میباشد.

خرید از آمازون در ایران
خرید از آمازون در ایران

آچارهای جغجغه ای:

این نوع آچار در حققیت مدلی از آچار رینگ است که داخل حلقه آن یک چرخ جغجغه به کار رفته.

معمولا شبیه آچار‌بکس سری‌های قابل تعویض دارد و برای فضاهای بسته که امکان چرخش به راحتی وجود ندارد و همچنین در هر جای دیگری برای بالا بردن سرعت کار استفاده میشود.

زمانی که یک آچار معمولی را داخل پیچ کرده و میچرخانیم چه برای بستن و چه برای باز کردن پیچ و مهره زاویه دسته تغییر میکند، ممکن است فضا برای چرخش بیشتر دسته وجود نداشته باشد که فرد را مجبور به خارج کردن آچار و دوباره داخل کردن آن می‌کند. اما در این وسیله چون نیازی به این کار نیست باعث میشود سرعت کار بالاتر برود.

انواع مختلفی از این نوع آچار در سایت آمازون وجود دارد و هنگام “خرید انواع آچار از آمازون” میتوانید به راحتی اقدام کنید.

آچار تخت:

این مدل در واقع آچاری یک تکه‌ است که دهانه آن به شکل u است و ممکن است یک سر یا هر دو سر آن دهانه پیچ خور داشته باشد که این دهانه با دسته آچار یک زاویه حدودا ۱۵ درجه می‌سازد.

این زاویه به استفاده کننده اجازه حرکت و مانور بیشتری میدهد و باعث صرفه جویی در انرژی کاربر میشود.

خرید از آمازون در ایران
خرید از آمازون در ایران

آچارهای چکش خور:

یکی از انواع آچار که هنگام “خرید محصولات آمازون” میتوانید به آن فکر کنید آچارهای چکش خور میباشد.

این نوع آچارها عموما کوتاه و بسیار محکم هستند و برای کارهای سنگین مانند فلز کاری، لوله کشی و کارهای برقی خاص استفاده می‌شود.

همچنین از این پیچ برای باز کردن پیچ و مهره‌های سفت و زنگ زده استفاده می‌شود.یک سر آن مشابه آچار تخت یا اچار رینگ و یک سر دیگر به سکل یک قالب صاف برای ضربه چکش میباشد.

خرید از آمازون در ایران
خرید از آمازون در ایران

نحوه کار به اینصورت است که ابتدا پیچ یا مهره مورد نظر سفت میشود و سپس قسمت پیچ خور آچار داخل پیچ قرار میگیرد و برای بستن پیچ به انتهای آن با چکش ضربه زده می‌شود.

این ضربه باعث میشود پیچ با نیروی بسیار زیادی باز یا بسته شود و در صورت بسته شدن به شدت در جای خود محکم باقی بماند.

از آن برای اتصالات بزرگ، مواردی که لازم است پیچ و مهره بسیار سفت و محکم باشند و همچنین جاهایی که امکان استفاده از آچار با دسته بزرگ برای وارد کردن نیروی زیاد وجود ندارد استفاده می‌شود.

تنوع زیادی از این نوع ابزار هنگام “خرید محصولات از آمازون” پیش روی شماست.

آچار حوضه:

فرض کنید زیر سینک ظرف‌شویی در فضایی بسیار محدود قرار گرفته‌اید و می‌خواهید شیر آب را از زیر سینک باز کنید یا ببندید که در این شرایط کار بسیار سخت است و هیچ‌کس دوست ندارد در چنین موقعیتی قرار بگیرد، اما گاهی چاره‌ای ندارید.

در این مواقع آچار حوضه می‌تواند مانند یک میله رابط عمل کرده و با استفاده از آن می‌توانید مهره‌های زیر سینک را به آسانی باز و بسته کنید.

طراحی متفاوت این آچار سبب می‌شود که یک سر آچار روی پیچ یا مهره‌ای که به آن دسترسی ندارید قرار گرفته و با چرخاندن بخش انتهایی آچار مهره به‌آسانی باز و بسته شود.

خرید از آمازون در ایران
خرید از آمازون در ایران

این محصول با طرح های مختلف یکی از گزینه های مناسب هنگام “خرید انواع آچار از آمازون” باشد.

 

ثبت سفارش و خرید از آمازون

مدلهای دیگری از آچار نیز هستند که در مطالب اینده در سایت آی مازون معرفی خواهیم کرد تا شما برای “خرید محصولات آمازون” رضایت بیشتری داشته باشید.

شما میتوانید محصولات خود را از سایت www.amazon.com سفارش دهید و از طریق آی مازون درب منزل تحویل بگیرید. مقاله ای دیگر در مورد خرید پیچ گوشتی از آمازون را میتوانید مشاهده کنید.

درباره‌ی iymazonAdmin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *