خرید چمدان از آمازون

شاید شما جز افرای باشید که به مسافرت علاقه ی زیادی داشته  و شاید هم برعکس باشد و شما وقت برای مسافرت نداشته باشید اما در هر صورت داشتن یک چمدان با کیفیت و جا دار برای شما از ضروریات است.
شما می توانید با خرید راحت از آمازون تجربه ی خرید یک چمدان مرغوب و با کیفیت را داشته باشید به همین منظور ما در ادامه برای خرید چمدان از آمازون و خرید راحت از آمازون اطلاعاتی خدمت شما خواهیم داد.

یک چمدان باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

انوع چمدان هایی که در بازار وجود دارند در نوع  کپسولی یا باکسی، برزنتی، چرمی و.. هستند که انواع آن ها را شما با خرید چمدان از آمازون خواهید دید.

چمدانی که انتخاب می کنید می تواند به نوع نیاز و طول مدت و تعداد سفر و تعداد افرادی که از آن استفاده می کنند بستگی داشته باشد به هرحال داشتن یک بدنه ی مقاوم و مستحکم می تواند ویژگی مهمی برای یک چمدان به حساب  آید چرا که سفت و سختی چمدان باعث می شود که انعطاف پذیر نباشد و به داخل فرو نرود و وسایل درون خود را در برابر ضربات احتمالی محافظت کند.

پس به هنگام خرید به جنس بدنه و نوع پارچه ی به کار رفته در چمدان دقت کنید.

جنس پارچه چمدان

بهتر است جنس پارچه این محصول از نوع ضد آب باشد تا اگر گرفتار باران شدید وسایل درون چمدان از خیس شدن در امان بمانند البته شما با خرید چمدان از آمازون می توانید انواع چمدان های ضد آب را داشته باشید. بهتر است جنس دسته ی چمدان هم از استحکام خوبی برخوردار باشد چرا که در باربری ها به دلیل جا به جایی زیاد چمدان ها و پرت کردن آن ها ممکن است دسته ی چمدان دچار آسیب شود پس هنگام خرید از آمازون به این نکته توجه کنید که جنس دسته در دو نوع استیل و آلومینیوم ساخته می شود که جنس استیل آن بهتر است.

زیپ چمدان باید به گونه ای باشد خود به خود باز نشود و همین طور مانع از ورود آب به درون چمدان شود. اگر معمولا وسایل زیادی را برای مسافرت در چمدان قرار می دهید پس حتما باید هنگام خرید راحت از آمازون به زیپ  آن دقت کنید.

زیپ چمدان

زیب هایی با ضخامت بیشتر به خصوص  کویل پلی استر دوام چمدان را هنگامی که گنجایش آن پر است مناسب تر می کنند .قفل برای چمدان لازم است حتی اگر قرار نباشد لوازم با ارزش مانند طلا و یا پول را در آن قرار دهید. البته پیشنهاد ما هم این است که این لوازم با ارزش را در کیف دستی خود قرار دهید. اما از قفل چمدان غافل نشوید. برخی چمدان ها دارای قفل هایی هستند که روی زیپ ها قرار می گیرند و برخی دیگر قفل خودکار دارند. و البته انتخاب نوع قفل بستگی به شما دارد. شما می توانید با خرید راحت از آمازون یک خرید فوق العاده را تجربه کنید.

چرم روی چمدان

چرمی که روی چمدان استفاده می شود نیز اهمیت دارد و اگر از نوع چرم پردازش شده باشد به مرور پوسته پوسته می شود اما چرمی که از بیرونی ترین لایه ی پوست به دست می آید از کیفیت کافی بر خوردار است.

کمربند هایی که درون چمدان قرار دارند باعث می شوند در صورت پر شدن چمدان، وسایل شما فیکس شوند و در حالت فشرده بمانند و درون چمدان مرتب بماند.

رنگ چمدان

نکته ی با اهمیت دیگر انتخاب رنگ چمدان است چرا که بهتر است رنگ خاصی داشته باشد تا در فرودگاه احتمال اشتباه شدن با چمدان مسافران دیگر کم شود البته شما با خرید راحت از آمازون می توانید هر رنگ از چمدان را که بخواهید داشته باشید. چرخ های چمدان نیز باید از مقاومت خوبی برخوردار باشد تا بتوانند فشار حاصل از وسایل درون چمدان را تحمل کنند و سهولت حمل را برای شما به همراه داشته باشند. قابلیت چرخش 360 درجه و وجود 4 عدد چرخ در اکثر چمدان ها وجود دارد. پس بهتر است از خرید چمدان با تنها دو چرخ اجتناب کنید.

ترمز چرخ

همچنین داشتن ترمز چرخ که برای چرخ های جلویی قرار داده می شود  برای چمدان ضروری است تا در هنگام ایستادن چمدان شما سر نخورد و حرکت نکند پس به این نکته هم  در هنگام خرید چمدان از آمازون توجه کنید.

ثبت سفارش و خرید از آمازون

جهت مشاهده و خرید چمدان از آمازون اینجا کلیک کنید. برای ثبت سفارشات خود میتوانید پس از مراجعه به سایت آمازون و انتخاب محصول خود آن را در آمازون ایران | آی مازون ثبت سفارش کنید.

مشاهده مقالات بیشتر در آی مازون بلاگ.

درباره‌ی iymazonAdmin

همچنین ببینید

خرید راحت از آمازون

خرید شلوار زنانه از آمازون

خانم های شیک پوش علاقه ی بسیاری به خرید لباس ها متفاوت دارند و اغلب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *